Наші проекти

 

 

 

Стадія "Проекти"

Об'єкт
Реконструкція з надбудовою адміністративного будинку та будівництво офісного комплексу з об’єктами обслуговування та підземним паркінгом по вул. Бастіонній, 9 Печерського району м. Києва.
Адміністративний корпус ВАТ “Будшляхмаш” по вул. Дегтярівській, 21 у Шевченківському районі м. Києва.
Реконструкція адмінкорпусу та майнового комплексу під торговельно-офісний центр по вул. Дегтярівській, 21 у Шевченківському р-ні м. Києва.
Будівництво продовольчого ринку “Деміївський” по вул. Ізюмський в Голосіївському районі м. Києва.
Будівництво адміністративних будівель з вбудованим підземним паркінгом і реконструкція РП-17 по вул. Дегтярівській, 53 в Шевченківському районі м. Києва.
Реконструкція незавершеного будівництва пансіонату “Лазурний берег” в курортно-готельний комплекс з апартаментами в селищі Лазурне по вул. Головківській, 21, в АР Крим.
Будівництво адміністративно-складського комплексу по вул. Льва Толстого, 63-а в Соломянському районі м. Києва.
Торгівельно-розважальний комплекс „Материк” по вул. Якутській, 8 у Св’ятошинському районі м. Києва. Перша черга будівництва. Супермаркет, завантажувальна, адміністративно-побутовий корпус.
Торгівельно-офісний центр по Московському проспекту, 28-а в Оболонському районі м. Києва.
Реконструкція існуючої забудови і подальшого будівництва житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями, приміщеннями соціальної сфери та підземним паркінгом на вул. Пирогова/Б. Хмельницького 2/37 літера Б в Шевченківському районі м. Києва.
Будівництво житлово-торгівельного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом по вул. Петра Дегтяренка, 1 у м. Києві.
Реконструкція з надбудовою адміністративного та виробничих корпусів під офісно-діловий центр по вул. Рилєєва, 10А.
Будівництво громадського центру з надбудованними офісними приміщеннями та прибудованими приміщеннями підземних паркінгів на перетині проспекта П. Тичини та Дніпровської набережної у Дніпровському районі м. Києва.
Реконструкція нежилого будинку для розміщення територіального Управління Рахункової палати у м. Києві та Київської області по вул. Вадима Гетьмана, 8/26 у Солом’янському районі м. Києва.
Будівництво гуртожитку та офісних приміщень на вулиці Чигоріна, 4 у Печерському районі м. Києва.

Стадія "Робоча документація"

Об'єкт
Реконструкція та надбудова будинку по вул. Солом'янській, 2а у Солом'янському районі для розміщення Апеляційного суду.
Будівництво житлового комплексу по вул. Звіринецька,59 в Печерському районі м. Києва з громадським центром та підземним паркінгом.
Житлові будинки з об’єктами соціально-культурного призначення на перетині пр. П. Григоренка та вул. О. Мишуги, 9а м.р.ж.м. Осокорки-Північні в Дарницькому районі м. Києва.
Будівництво житлового будинку з підземним автопаркінгом. Корпусів “А” і “Б” на вул. Інститутській, 18 у Печерському районі м. Києва.
Міжнародний виставковий центр по Броварському пр., 15 в Дніпровському р-ні м. Києва.
Реконструкція ІІ-ї та ІІІ-ї черги комплексу будівель літери "А" та "Б" управління Національного банку України в Чернівецькій області.
Капітальний ремонт та реконструкція (з елементами реставрації) лікувального корпусу по вул. Чорновола, 28/1, м. Києва.
Реконструкція з надбудовою адмінистративного та виробничих корпусів під офісно-діловий центр по вул. Рилєєва, 10А.
Об'єкт нерухомості за адресою бульвар Т. Шевченка, 37/12.
Будівництво житлового будинку по вул. І. Франка, 4 б в Шевченківському р-ні м. Києва.
Реконструкція санаторію "Золотий пляж" на 480 місць у смт. Ливадія, с. Курпати, Алупкінське шосе, 2.
Будівництво навчально-лабораторного коплексу Національного медичного університету імені О. О. Богомольця по просп. Перемоги, 34 в Шевченківському районі м. Києва.
Radisson SAS. Hotel Kyiv

Реалізовані проекти

Об'єкт
Реконструкція та надбудова будинку по вул. Солом'янській, 2а у Солом'янському районі для розміщення Апеляційного суду.
Будівництво житлового комплексу по вул. Звіринецька,59 в Печерському районі м. Києва з громадським центром та підземним паркінгом.
Об'єкт нерухомості за адресою бульвар Т. Шевченка, 37/12.
Будівництво житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгом на проспекті 40-річчя Жовтня, 60 у Голосіївському районі м. Києва.
Торговельний центр з адмінбудинком по вул. Артема, м. Донецьк.
Державний міжнародний Аеропорт Бориспіль.
Radisson SAS. Hotel Kyiv